Dzień babci i dziadka

07 lutego 2017 roku o godzinie 14.00 po raz kolejny w naszej szkole witaliśmy wyjątkowych gości.
Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić dobro, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków.

Przed występem dzieci głos zabrała pani Dyrektor która powitała wszystkich zebranych na uroczystości oraz złożyła Babciom i Dziadkom życzenia. Uczniowie pod kierunkiem A. Banaś i M. Bury przygotowali część artystyczną . Występ rozpoczęto od prezentacji zdjęć babć i dziadków przygotowany przez Panią M. Ruchlewicz pt.” To były piękne dni”, które wprowadziły wszystkich w odświętny nastrój. W kolejnej części uroczystości dzieci przedstawiły inscenizację „Pszczółki”, „ Tańczący łabędź”, „ Pokaz mody dziecięcej”, wiersze i piosenki. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Nie zabrakło życzeń skierowanych do najbliższych. Każda Babcia i Dziadek otrzymali upominek.
Następnie dzieci wraz z babciami i dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców z tej okazji poczęstunek.
Mamy nadzieję, że Nasi Drodzy Goście miło spędzili czas i na długo ten dzień zapadnie w ich pamięci.

20170207_141005